Profesionali darbuotojų paieška – verslo sėkmės rodiklis

Autorė:
Neda Verikaitė
2023-03-21

                     Verslas vis dažniau didina resursus, atliekant darbuotojų paiešką, ne tik dėl noro išlaikyti ar plėsti savo pajėgumus, bet ir dėl spartaus specialistų trūkumo. Atitinkami specialistai, turintys tam tikrų kompetencijų, charakterio savybių yra ypatingai vertinami šiandieninėje rinkoje, kaip galintys kurti vertę verslui. Profesionalų ar atitinkamų sugebėjimų turinčių darbuotojų paieška yra pasitelkiama, su tikslu pritraukti žmones, galinčius išlaikyti verslo kokybiškumą ar stabilumą. Tendencijos ir praktika rodo, kad išskirtinių kompetencijų turintys darbuotojai, gali atnešti verslui ne tik augimą, bet ir kitas vertinamas naudas: komandos plėtrą, pardavimų ar reputacijos augimą bei daugelį kitų. Kyla klausimas, kaip ir kodėl svarbu tinkama darbuotojų paieška ir ką tai duoda verslui?

Kokias kompetencijas verta auginti pardavimų vadybininkams

Autorė:
Neda Verikaitė
2022-10-07

                      Gyvename pasaulyje, kuriame nuolat kinta klientų ir verslo poreikiai, keičiasi vartojimo įpročiai, o aplinkoje susiduriame su dideliu informacijos ir pasiūlos kiekiu. Pardavimų mokymai ir nuolatinis kompetencijų auginimas – tai būdas įgauti naują požiūrį ir suvokimą apie vartotojus ir besikeičiančią aplinką. Pardavimai – tai sritis reikalaujanti tam tikrų asmeninių savybių, padedančių lengviau pasiekti rezultatą – įvykdyti efektyvų pardavimą, gauti papildomų naudų ir sulaukti teigiamo grįžtamojo ryšio. Straipsnyje pateikiame įgūdžius, kuriuos tobulinant galima lengviau pasiekti užsibrėžtų tikslų pardavimų srityje.

Grįžimas į darbus po tėvystės / motinystės atostogų

Autorė:
Neda Verikaitė
2022-08-22

          Grįžimas iš vaiko priežiūros atostogų gali sukelti sunkumų, norintiems greitai ir efektyviai įsitraukti į darbo rinką ir keliantiems klausimą - kaip susirasti pirmąjį darbą po ilgos pertraukos karjeroje? Įgūdžių praradimas, naujovių ar inovacijų nesekimas ir kitos priežastys gali lemti sudėtingesnes darbo paieškas. Straipsnyje pateikiame patarimus, kurie padės palengvinti darbo paieškos procesą bei pasiruošti sugrįžti į jūsų norimą poziciją.

Kaip paruošti tinkamai pirmąjį CV?

Autorė:
Neda Verikaitė
2022-07-01

         Norint įsitraukti į darbo rinką reikia pasiruošti svarbų dokumentą – savo CV, kurio tikslas pritraukti, sudominti būsimąjį darbdavį ir įrodyti, kad esate galimas kandidatas pasirinktai pozicijai. Tinkamai paruoštas CV gali būti raktas į sėkmingos karjeros kelio pradžią, tad pateikiame rekomendacijas, kurios padės sukurti kokybišką pirmąjį CV.

Kaip susirasti pirmąjį darbą?

Autorė:
Neda Verikaitė
2022-05-17

         Šiandieninėje darbo rinkoje, neturint sukauptos patirties, susirasti pirmąjį darbą tampa vis didesniu iššūkiu. Darbdaviai ypatingai vertina sukauptą patirtį, bet kyla dvejonių, kaip įgyti tikslinės patirties kandidatuojant ir įsitraukiant į darbo rinką pirmąjį kartą. Pradedant karjeros kelią vertėtų nepamiršti visumos, kuri sukurtų bendrą potencialaus darbuotojo įvaizdį, pradedant nuo jau turimų įgūdžių, laimėjimų, pasiekimų, savęs pateikimo socialiniuose tinkluose bei kitų, atrodančių nereikšmingų, bet svarbių aspektų. Pateikiame keletą svarbiausių patarimų, kurie padėtų tinkamai pateikti save ir palengvintų pirmojo darbo paieškas.