Apie mus

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Mes tikime, kad tik bendradarbiavimas su klientais, paremtas tarpusavio pagarba, pasitikėjimu ir bendro tikslo siekimu, padeda mums ir toliau išlikti rinkos lyderiais personalo valdymo srityje.

 „Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis aukštą įmonės kredito reitingą. Šiuo sertifikatu pažymima, kad noriu personalo sprendimų grupė padeda kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį nuo 2017 m.

"Verslo žinių" projekte buvome pripažinti viena iš sparčiausiai augančių konsultacinių įmonių nuo 2017 m.

 

"Verslo žinių" projekte buvome pripažinti viena iš sparčiausiai augančių konsultacinių įmonių 2008 metais.