Konsultacija darbo paieškai, profesijos pasirinkimas. Kuo būti? Karjeros planavimas.

Domintis darbo paieška kyla daugybė klausimų: ar mano profesija ir patirtis šiuo metu aktuali? Ar prisistatymas viešoje erdvėje ir CV atskleidžia kompetencijas ir patirtį? Kokius darbo paieškos šaltinius rinktis? Ko galima tikėtis ateityje ir ką rinktis, planuojant karjeros pokyčius?

Mūsų konsultantai, turintys daugiau nei 15 metų patirtį įmonių konsultavimo ir personalo paieškos atrankos ir vertinimo srityje, padės įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, atsakyti į daugelį šių ir kitų Jums aktualių klausimų.

Konsultacija darbo paieškai. Karjeros planavimas

Siekiant efektyvinti darbo paiešką ir tikslingai planuojant karjerą, rekomenduojama pasitarti su patyrusiais personalo atrankos konsultantais ir pasinaudoti profesionalia asmenine konsultacija ieškančiajam darbo.

Konsultacijų metu mūsų konsultantai aptars:

 • Jūsų darbo paieškos aktualius aspektus ir perspektyvas, Jūsų konkurencingumą;
 • Aktualias karjeros perspektyvas ir galimybes keisti darbo sritį;
 • Darbo rinkos situaciją ir tendencijas;
 • Darbo paieškos būdus ir šaltinius;
 • Jūsų prisistatymą, svarbius jos aspektus, CV korekcijas, pasiruošimą atrankos pokalbiams ir kt.;
 • Jūsų stipriąsias savybes, aktualias kompetencijas, kaip jas atskleisti darbo paieškos procese;
 • Jums aktualius klausimus.

Keičiant darbo profilį, karjeros planavime svarbu išsiaiškinti, kokios yra stipriosios žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai, kokie tikslingiausi jo karjeros pasirinkimai, padėsiantys pasiekti pasitenkinimą profesine veikla ir maksimalių asmeninių rezultatų darbe. Šiuo tikslu atliekamas asmenybės psichologinis įvertinimas / testavimas, kuris padės atkleisti: bendravimo ypatumus, mąstymo ir analitinius gebėjimus, intelektą, lyderio savybes, atsakingumą, pasitikėjimą savimi, savarankiškumą, kruopštumą, emocinį stabilumą, konfliktiškame, motyvuojančius veiksnius. Vokiečių metodika adaptuota Lietuvai padės įvertinti socialinę kompetenciją (apimančią derybinius gebėjimus, atsparumą nesėkmėms, kritikai, ne nuolaidumą ir kt.). Išanalizavus testų rezultatus, susipažinus su Jūsų situacija ir poreikiais, asmeninės konsultacijos su personalo konsultantu - psichologu metu pateikiami ir testo rezultatai, jų interpretacija, aptariamos tiriamojo stipriosios ir pusės bei tolesnio ugdymo ir asmens gabumų vystymo bei karjeros planavimo rekomendacijos, galimybių apžvalga, rekomendacijos, pateikiama darbo rinkos situacija ir įsidarbinimo perspektyvos.

Konsultacijos nauda Jums:

 • Būsite pastebėti atrankos konsultantų iš anksto, aptarsite dominančius darbo pasiūlymus;
 • Jūsų pageidavimu Jūsų duomenys bus įtraukti į atrankos konsultantų įvertintų kandidatų duomenų bazę;
 • Įgysite konkurencinį pranašumą šiandieninėje darbo rinkoje;
 • Sužinosite ir gebėsite geriau atskleisti savo stipriąsias savybes;
 • Sužinoję silpnąsias savo asmenybės puses, turėsite galimybę jas tobulinti ir tapti labiau konkurencingu darbo rinkoje;
 • Išsami konsultacija (su testų pagalba) padės geriau pažinti save - savo stiprybes ir trūkumus, veiklą nukreipti tikslinga linkme;
 • Turėsite galimybę save įsivertinti ir pasirinkti profesinę veiklą labiau tinkančią Jūsų asmenybei;
 • Įgysite daugiau galimybių ir žinių darbo paieškoje.

Profesijos pasirinkimas. Kuo būti?

Profesijos pasirinkime ir tolimesniame karjeros planavime svarbu išsiaiškinti, kokios yra stipriosios jauno žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai, kokie galimi jo karjeros pasirinkimai, padėsiantys pasiekti maksimalių asmeninių rezultatų ateityje. Žinant, kuriose situacijose gimnazistai yra stiprūs, o kuriose pažeidžiami, pažįstant darbo rinką ir joje vykstančius procesus, galima išskirti tinkamiausias karjeros kryptis, kurios garantuotų geriausias asmeninio tobulėjimo galimybes dar tik prasidedančiame karjeros kelyje.

Šiuo tikslu taip pat atliekamas asmenybės psichologinis įvertinimas / testavimas, kuris padės atkleisti: bendravimo ypatumus, mąstymo ir analitinius gebėjimus, intelektą, lyderio savybes, atsakingumą, pasitikėjimą savimi, savarankiškumą, kruopštumą, emocinį stabilumą, konfliktiškumą, motyvuojančius veiksnius. Vokiečių metodika adaptuota Lietuvai padės įvertinti socialinę kompetenciją (apimančią derybinius gebėjimus, atsparumą nesėkmėms, kritikai, nenuolaidumą ir kt.). Gavus testų rezultatus, asmeninės konsultacijos su psichologu – konsultantu metu pateikiami testo rezultatai, jų interpretacija, aptariamos tiriamojo stipriosios ir pusės bei tolesnio ugdymo, mokomųjų dalykų pasirinkimo ir asmens gabumų vystymo bei karjeros planavimo rekomendacijos.

Karjeros testai – tai asmenybės gebėjimų, potencialo ir motyvacijos įvertinimas, tikslingai renkantis ir studijų kryptį ir profesiją.

Karjeros konsultacija – tai galimybė jaunam žmogui pažinti ir realizuoti save, pasirinkti tinkamiausią sritį, specializaciją ir suplanuoti sėkmingą ateities karjerą.

Išsamias konsultacijas, atliekant psichologinį asmenybės vertinimą vykdo psichologė - personalo konsultantė, socialinių mokslų daktarė, turinti daugiau nei 15 metų įmonių konsultavimo personalo atrankose patirtį dr. Nomeda Ausmanienė.

Asmeninės konsultacijos:

1. Konsultacijos dėl darbo paieškos: asmeninis pokalbis su konsultantu, poreikių ir situacijos išsiaiškinimas, galimybių apžvalga,  rekomendacijų teikimas.

Kaina – 65 € + PVM, Trukmė -  iki 1 val.

2. Išsami konsultacija dėl darbo paieškos ir / ar karjeros planavimo / profesijos pasirinkimo: asmeninis pokalbis su konsultantu, poreikių ir situacijos išsiaiškinimas, asmenybės psichologinis vertinimas, profesionalių testų metodikų pildymas, rezultatų analizė ir pristatymas, galimybių apžvalga ir rekomendacijų teikimas.

Kaina – 100 € + PVM, Trukmė -  1-1,5 val.

Registruotis dėl asmeninės konsultacijos kviečiame  el. paštu: palmira@personalogrupe.lt arba telefonu: +370 (687) 36 287.

KAUNE:

VILNIUJE:

El. paštas: palmira@personalogrupe.lt

El. paštas: palmira@personalogrupe.lt

Telefonai: +370 37 323714
                  +370 37 320501

Telefonai: +370 5 2691076

Adresas: K. Donelaičio g. 62 - 203

Adresas: Vilkpėdės g. 22