Sutarčių sudarymas ir nutraukimas, esminės sąlygos. Kaip suvaldyti rizikas

Vieta:
Nuotolinis
Data:
2024 m. spalio 11 d.

Giedrė Kačinskienė – APB STRATEGUM advokatė, partnerė

Specializacijos sritys: verslo sutartys ir ginčai, statybos ranga, viešieji pirkimai, nuo 2011 m. patirtis verslo teisės srityje ir atstovaujant klientus, sudarant, vykdant bei nutraukiant sutartis, vadovauja advokatų profesinei bendrijai STRATEGUM, dirba su verslo sutartimis bei ginčais, statybos ranga bei viešaisiais pirkimais, sėkmigai atstovauja klientų interesus teisminiuose ginčuose ir bylose. 

Papildoma teisinė veikla ir patirtys, pasiekimai: statybos pramonės arbitražo teismo arbitrė, Vartotojų teisių apsaugos verslininkų deleguota komisijos narė, KTU ir Inžinierių asociacijos lektorė, skaityti pranešimai nekilnojamo turto konferencijoje.

Gabrielė Borisė - APB STRATEGUM asocijuota partnerė

Specializacijos sritys: statybos ranga, darbo teisė, pirkimo-pardavimo ginčai

Gabrielė specializuojasi statybos rangos, darbo teisės srityse bei pirkimo-pardavimo santykių ginčuose. Profesinę patirtį apima teisinių ginčų sprendimas nuo klientų konsultacijų, derybų, mediacijos iki ginčo sprendimo teisme ir kliento interesų atstovavimo. Gabrielė sistemingai analizuoja teisinių specializacijos sričių naujienas, teisės aktų pakeitimus - šiomis temomis veda seminarus ir periodiškai rengia straipsnius, kuriais dalinasi viešoje erdvėje. Taip pat užsiima papildoma socialine-švietėjiška veikla organizuodama edukacijas jaunimui teisinėmis temomis, pristatydama advokato darbą ir siekia skatinti jaunimą siekti savo tikslų. Lektorė veda mokymus ir skaito pranešimus ir rengia straipsnius teisės temomis, vedė tarptautinės teisininkų dienos edukaciją, atstovauja klientus bylose.

Sutarčių sudarymas ir nutraukimas, esminės sąlygos. Kaip suvaldyti rizikas

Data – 2024 m., spalio 11 d., pradžia 09:30 val., 5 ak. val., nuotolinis seminaras

Mokymų kaina – 195 EUR ir PVM

Praktinių mokymų tikslas: Išmokyti dalyvius patiems atlikti profesionalią sutarties peržiūrą, korekcijas, papildyti Jus apsaugančiomis esminėmis sąlygomis, pasiruošti galimiems ginčams, kad jų nekiltų, o kilus, kad būtų galima išspręsti Jums naudingu būdu. Seminare dalinsimės praktinėmis rekomendacijomis, į ką svarbu atkreipti dėmesį derinant sutartis, kokios rekomenduojamos sutarčių sąlygos gali padėti suvaldyti riziką dėl nuostolių, netesybų, kaip susiderinti norimas sąlygas, ką svarbu žinoti vykdant sutartis, kaip teisėtai nutraukti sutartį, kaip pasiruošti ginčui, kad jam kilus turėtumėte reikiamus įrodymus.

Seminaro metu advokatė pasidalins darbo patirtimi, praktiniais patarimais dėl sutarčių sudarymo, derybų, sutarčių sąlygų, kurios apsaugo Jūsų interesus, pasidalins rekomendacinėmis sutarčių sąlygomis dėl rizikos valdymo, ginčų sprendimo, taip pat pristatys naujausią teismų praktiką, susijusią su ginčais, kylančiais iš sutarčių teisinių santykių.

Seminaro metu bus akcentuojamos esminės pagrindinių verslo sudaromų sutarčių: pirkimo - pardavimo, paslaugų, nuomos ir rangos sutarčių sąlygos ir pateikiami praktiniai patarimai, kuriais rekomenduojama vadovautis derinant, sudarant, vykdant bei nutraukiant verslo sutartis. (Seminaro medžiagoje bus pateikiamos rekomenduojamų sutarčių sąlygų formuluotės, paaiškinamai kodėl ir kaip jos veikia, aptarta naujausia Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktika, seminare nurodytais klausimais).

Seminaro programa:

  • Pagrindinių versle sudaromų sutarčių sudarymas, rizikos valdymas:

- Ką reikia patikrinti, prieš sudarant sutartį;

- Kaip apsisaugoti vedant derybas dėl sutarties sudarymo (konfidenciali informacija, ikisutartiniai santykiai ir kt.).

  •  Gera sutartis - kas tai ?

- Sutarties sąlygų aiškumas ir išsamumas - kaip surašyti sutarties sąlygas, kad jos "veiktų";

- Sutarčių sudarymo forma, el. būdu sudaromos sutartys.

  • Esminės verslo sutarčių sąlygos: - Pirkimas - pardavimas; Paslaugos

    - Statybos rangos sutartis – rangovui ir užsakovui. Esminės tokių sutarčių sąlygos ir rekomendacijos, praktiniai pavyzdžiai;

      - Pirkimo – pardavimo sutartis – pirkėjui, pardavėjui. Esminės sąlygos ir rekomendacijos, praktiniai pavyzdžiai;

      - Paslaugų teikimo sutartis – užsakovui ir vykdytojui. Esminės tokių sutarčių sąlygos, rekomendacijos ir praktiniai pavyzdžiai;

  - Komercinių patalpų nuoma, sutartis nuomotojui. Rekomendacijos, praktiniai pavyzdžiai.

  • Sutarčių nutraukimas: kaip teisėtai nutraukti sutartį, sutarčių nutraukimo teisinės pasekmės;
  • Ginčai, jų sprendimas, kaip pasiruošti, ginčų sprendimo būdai, kaina, rizikos valdymas.
  • Dalyvių klausimų aptarimas.

Mokymai praktiniai – pateikiamos ir galimos sutarčių formuluotės, paaiškinama kodėl jų reikia ir kaip tai veikia praktikoje. Mokymų metu bus aptarta ir LAT praktika.

Papildomos praktinės naudos:

Su tikslu užtikrinti, kad gautos žinios bus realiai panaudotos praktikoje, APB STRATEGUM dalyviams bus suteikiama:

1. Seminaro medžiaga raštu, bus pateiktos rekomenduojamų sutarčių sąlygų formuluotės;

2. Galimybė gauti iki 1 val. teisinę konsultaciją dėl dominančios sutarties, jos sąlygų per 3 mėn. po seminaro nemokamai (pasitarti dėl konkretaus Jūsų atvejo, Jūsų sutarties).

3. Bus atsakyta į dalyvių pateiktus klausimus seminaro metu bei po jo - todėl iš anksto užsiregistravus  (ne vėliau nei 10  d.d. iki seminaro datos) kviečiame  siųsti Jus dominančius klausimus, į kuriuos pageidautumėte gauti atsakymus seminaro metu.

Pastaba: šis seminaras gali būti organizuojamas ir Jūsų įmonės darbuotojų grupei kaip vidiniai mokymai.

Pasiteiravimui prašome kreiptis į Palmirą Sirusienę tel.: 868736287 arba el.paštu: palmira@personalogrupe.lt

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.

Būtina išankstinė registracija - vietų skaičius ribotas! Registracija galutinai patvirtinama apmokėjus išankstinę sąskaitą.