Seminaras Vilniuje - Septynios didžiosios žydų sėkmės paslaptys

Vieta:
Vilnius
Data:
2024 m. spalio 22 d.

Giedrius Drukteinis – dešimt knygų išleidęs rašytojas ir žurnalistas, etiketo specialistas, lektorius, konsultantas, televizijos laidų vedėjas ir visuomenės veikėjas - nuolatinis didžiausių Lietuvos periodinių leidinių autorius, komunikacijos konsultantas Giedrius Drukteinis, nuo 1999 metų skaito paskaitas ir veda seminarus Lietuvos bei užsienio verslo įmonėms, akademinėms bei valstybinėms institucijoms, taip pat – pagal korporacinius ar individualius užsakymus.

Seminaras Vilniuje - Septynios didžiosios žydų sėkmės paslaptys

Data – 2024 m., spalio 22 d., 6 ak. val., pradžia 10:00 val.

Mokymo vieta –  Vilnius (į kainą įskaičiuota pietūs ir kavos pertraukėlė). Tiksli vieta bus patikslinta registruotiems dalyviams.

Mokymų kaina - 179 EUR ir PVM

Seminaras parengtas remiantis žydų tautos bei religijos studijomis, ir yra skirtas norintiems geriau pažinti būdus daryti verslą ar sėkmingą karjerą. Šiuo seminaru siekiama pateikti klausytojams pagrindinius žydų tautos gyvenimo principus, paaiškinant, kuo sąlygota žydų sėkmė ne tik verslo, bet ir kultūros ar socialinėje srityse. Galima seminaro nauda – įvairių “žydiškų” principų pritaikymas savo versle ir šeimoje (buityje).

Seminarą sudaro trys dalys:

PIRMA - Įvadinė. Šioje dalyje apžvelgiama bendroji “sėkmės” samprata, psichologiniai ir socialiniai “sėkmės” suvokimo veiksniai. Pristatoma žydų tautos ir religijos sandara, pagrindiniai istoriniai aspektai, apibrėžę “žydų sėkmės principus”. Apžvelgiamos paralelės tarp “žydiškos” ir “nežydiškos” gyvenimo sanklodos, parodant, kiek “jau žydiškas” yra dabartinis seminaro klausytojų gyvenimas.

ANTRA - Pagrindinė. Šioje dalyje pateikiami septyni pagrindiniai “žydų sėkmės” principai, jų pritaikymas auklėjant vaikus ir ugdant asmenybę.

TREČIA - Baigiamoji. Šioje dalyje pristatomos žydų-išeivių iš Lietuvos įkūrusių tarptautines kompanijas “sėkmės” istorijos. Pristatomos “Septynios Nojaus taisyklės”, apibrėžiančios žydų verslininkų požiūrį į nežydus verslininkus.

Jūs išmoksite:

  • Naujų metodų siekti sėkmės ir pripažinimo;
  • Įgyti pasitikėjimo savimi ir motyvaciją veikti;
  • Prasmingumo savo kasdieniame elgesyje;
  • Lengvesnio komunikavimo su savo vaikais ir artimaisiais;
  • Daug geriau komunikuoti - ir savyje, ir su aplinkiniais;
  • Kalbėti tiksliai ir veiksmingai;
  • Suvokti savo tikrąsias galias ir tikslus;
  • Lengviau susidraugauti su bet kuo.

Pastaba: šis seminaras gali būti organizuojamas ir Jūsų įmonės darbuotojų grupei kaip vidiniai mokymai.

Pasiteiravimui prašome kreiptis į Palmirą Sirusienę tel.: 868736287 arba el.paštu: palmira@personalogrupe.lt

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.

Būtina išankstinė registracija - vietų skaičius ribotas! Registracija galutinai patvirtinama apmokėjus išankstinę sąskaitą.