Seminaras MEDICINOS ĮSTAIGOMS - Bendravimo su pacientais ir kolegomis psichologiniai aspektai. Sudėtingų situacijų valdymas

Vieta:
Nuotolinis
Data:
Bus patikslinta 2024 m.

Lektorė – mokymo konsultantė:

Dr. R. Lekavičienė, socialinių (psichologijos) mokslų daktarė, daugiau nei 16 metų konsultuoja organizacijas ir veda seminarus Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėms asmeninio pardavimo efektyvinimo, klientų aptarnavimo, konfliktų valdymo, derybų vedimo, prezentacijų vedimo, emocinio intelekto, vadovavimo psichologijos, lyderystės, komandos efektyvinimo, motyvavimo ir kitomis temomis.

Lektorė vedusi daugiau nei 28 000 valandų mokymų, dalyvavusi stažuotėse bei tarptautinėse konferencijose Vokietijoje, Austrijoje ir kitose užsienio šalyse, yra populiarių knygų „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai“, „Psichologija šiandien“, „Žmonių santykiai organizacijose“ bendraautorė, vykdžiusi emocinio intelekto tyrimus Lietuvoje,  metodikų kūrimo ir adaptavimo bendraautorė, dažnas svečias televizijos ir radijo reportažuose.

Dr. Rosita Lekavičienė tarptautiniame norvegų Ekonomikos ir vadybos universitete ISM buvo pripažinta viena iš populiariausių lektorių.

Seminaras MEDICINOS ĮSTAIGOMS - Bendravimo su pacientais ir kolegomis psichologiniai aspektai. Sudėtingų situacijų valdymas

PRAKTINIS ATVIRASIS SEMINARAS GYDYMO ĮSTAIGOMS, ODONTOLOGIJOS IR GROŽIO KLINIKOMS

Tikslinė grupė – aptarnaujantys ir bendraujantys su pacientais darbuotojai, medikai, klinikų / padalinių vadovai ir visi darbuotojai kontaktuojantys su pacientais “gyvai”, telefonu, susitikimo metu ar el. paštu.

Data – 2024 m., 6 ak. val., pradžia 09:00 val., nuotolinis ZOOM seminaras

Mokymų kaina – 135 EUR ir PVM

Seminaro tikslas – susisteminti bei praktinėmis rekomendacijomis pagilinti dalyvių žinias, gerinant pacientų / klientų aptarnavimą, išmokti profesionaliai suvaldyti sudėtingas aptarnavimo situacijas, patobulinti bendravimo įgūdžius.

Praktiniai užsiėmimai: mokymai vyksta nedidelėse grupėse, dalyviai turės galimybę diskusijose ir praktinių užduočių metu aptarti bendravimo su pacientais situacijas. Seminare aptarsime svarbiausius įtaigaus kalbėjimo principus, konfliktų ir pretenzijų įveikimo principus, situacijos valdymo svarbą. Kontaktiniuose seminaruose dalyviai turės galimybes išmėginti save praktinėse situacijose, video treniruotėse, pamatys, ką galėtų tobulinti, keisti, kad užtikrinti aukščiausio lygio pacientų aptarnavimą, tapti visapusiškais savo srities profesionalais.

Seminaro programa:

 • Organizacijos įvaizdžio svarba.
 1. Darbuotojas – organizacijos įvaizdžio kūrėjas. Pirmo įspūdžio efektas ir kas "užmuša" įvaizdį?
 2. Trys paciento aptarnavimo lygiai.
 3. Veiksniai, siejami su pacientų pasitenkinimu aptarnavimu: ko galite tikėtis? (tyrimo duomenys)
 • Pacientų aptarnavimas susitikimo metu:
 1. ​Paciento nežodinės kalbos nuskaitymas: akių kontaktas, mimika ir gestikuliacija;
 2. Pratybos: savo gebėjimų interpretuoti veide atsispindinčias emocijas įsivertinimas EI-DARL metodika;
 3. Registratūros darbuotojų klaidos;
 4. Kodėl gydytojui kartais sunku susikalbėti su pacientais? Skirtingas situacijų interpretavimas ir dažniausios gydytojų kalbėjimo klaidos, bendraujant su pacientais;
 5. Pacientų tipai, bendravimo su jais ypatumai ir kaip juos atpažinti;
 6. Kaip pacientui etiškai išsakyti kritinę pastabą?
 7. Konfliktinių situacijų įveikimas ir paciento pretenzijų priėmimas: kaip valdyti situaciją? Pretenzijų įveikimo žingsniai, įtaigaus kalbėjimo principai, dažniausios klaidos.
 • Personalo bendravimas tarpusavyje: kaip išsakyti kritinę pastabą kolegai?
 • Negatyvių emocijų valdymas.
 • Emocinės būklės įvertinimo testas.
 • Susirašinėjimas elektroniniu paštu: struktūra, turinys, stilius. Dažniausios klaidos ir praktiniai patarimai, psichologinės rekomendacijos.
 • Bendravimo telefonu su pacientais ypatumai:
 1. Kontakto pradžia; Kas lemia pirmą įspūdį?
 2. Kalbėjimo maniera, teikiamos informacijos struktūra;
 3. Situacijos išsiaiškinimas, klausimų uždavimo technikos ir dažniausios klaidos bendraujant su pacientais;
 4. Pakartotiniai skambučiai, pokalbio užbaigimas;
 5. Kai kurios bendravimo telefonu gudrybės ir dažniausios klaidos.

Psichologiniai testai

Dalyvių pateiktų situacijų analizė, diskusijos

Pastaba: šis seminaras gali būti organizuojamas ir Jūsų įmonės darbuotojų grupei kaip vidiniai mokymai.

Pasiteiravimui prašome kreiptis į Palmirą Sirusienę tel.: 868736287 arba el.paštu: palmira@personalogrupe.lt

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.

Būtina išankstinė registracija - vietų skaičius ribotas! Registracija galutinai patvirtinama apmokėjus išankstinę sąskaitą.