Komandos renginiai vasarai!

Vieta:
Visa Lietuva
Data:
Rengiama pagal pageidavimą

Žygeivis, archeologas, baltų šventviečių tyrinėtojas ir knygų autorius prof. Vykintas Vaitkevičius. Archeologas jau nuo 1993 m. veda ekspedicijas Lietuvos kraštui, gyventojams, kultūrai ir baltų genčių paveldui pažinti, išsiaiškinti ir parodyti baltų kultūros pėdsakus kraštovaizdyje ir lietuviškoje pasaulėvokoje. Prof. Vykinto atradimai aprašyti daugelyje knygų ir straipsnių, naujausiais dalijasi paskaitose, žygiuose ir ekskursijose.

Už kompleksinius Lietuvos ir etninių lietuvių žemių tyrinėjimus 2011 m. jam paskirta dr. Jono Basanavičiaus premija.

Komandos renginiai vasarai!

KOMANDINIS ŽYGIS GAMTOJE NERPAMINTAIS ISTORINIAIS BALTŲ TAKAIS KERNAVĖS APYLINKĖSE

Tai puikus pabuvimas ir pasivaikščiojimas gamtoje, vaizdingomis ir mažiau pažintomis vietomis, menančiomis istorinę praeitį.

Ją atskleis žygeivis, archeologas, baltų šventviečių tyrinėtojas ir knygų autorius prof. Vykintas Vaitkevičius. Archeologas jau nuo 1993 m. veda ekspedicijas Lietuvos kraštui, gyventojams, kultūrai ir baltų genčių paveldui pažinti, išsiaiškinti ir parodyti baltų kultūros pėdsakus kraštovaizdyje ir lietuviškoje pasaulėvokoje. Prof. Vykinto atradimai aprašyti daugelyje knygų ir straipsnių, naujausiais dalijasi paskaitose, žygiuose ir ekskursijose. Už kompleksinius Lietuvos ir etninių lietuvių žemių tyrinėjimus 2011 m. jam paskirta dr. Jono Basanavičiaus premija.

Trukmė su pietumis apie 8 val., nužygiuojant 12-15 km.

Data – pagal Jūsų pageidavimą. Žygio pertraukos metu organizuojamas maitinimas vaizdingoje vietoje.

Pasiteiravimui prašome kreiptis į Palmirą Sirusienę tel.: 868736287 arba el.paštu: palmira@personalogrupe.lt